Konkurs plastyczny "Jesienna przygoda w kolorach"

Data: 2020-11-14

Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Jesienna przygoda w kolorach”.
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 7-9 lat. Prace wraz z podpisanym przez rodzica oświadczeniem RODO należy przynieść osobiście do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MBP w Hajnówce do dnia 14 listopada 2020 roku.
Prace w formacie A4 powinny być wykonane samodzielnie wybraną przez siebie techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafiki itp.).

Rodo

Data ostatniej zmiany: 2020-10-10 08:27:48

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce zaprasza na spotkanie z Wojcieche...  więcej › ›

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych