IBUK Libra dla Czytelników MBP – bez wychodzenia z domu!

Data: 2020-03-24

Aby uzyskać dostęp do platformy IBUK Libra wystarczy wysłać maila na adres: mbphajnowka@poczta.onet.pl, w treści maila wpisując numer posiadanej karty bibliotecznej MBP. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest czytelnikiem MBP w Hajnówce, oraz czy nie zalega ze zwrotem książek w żadnym z działów Biblioteki, w mailu zwrotnym zostanie jej przesłany kod PIN, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.
Wnioski o przyznanie kodu można przesyłać 24h/dobę, jednak realizowane będą zgodnie z możliwościami pracownika Wypożyczalni dla Dorosłych, najszybciej jak to będzie możliwe.

Informujemy również, że z chwilą otwarcia biblioteki będziemy przedłużać terminy zwrotów książek o czas zamknięcia biblioteki, za ten okres nie będziemy również naliczać kar za przetrzymanie materiałów bibliotecznych.

Data ostatniej zmiany: 2020-03-25 08:12:07

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych