Miejska Biblioteka Publiczna nieczynna

Data: 2020-03-12

Informujemy, iż w dniach 12 – 25 marca 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostaje zamknięta dla Czytelników.
Zamówienia i rezerwacje składane przez elektroniczny katalog nie będą realizowane. Terminy zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych zostaną prolongowane i nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek.
W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem MK i DN zdecydował o czasowym zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Data ostatniej zmiany: 2020-03-12 10:08:45

Od dnia 9 czerwca 2020 roku Czytelnia dla Dorosłych i Czytelnia Prasy wznawiają swoją działalność dla uży...  więcej › ›

Sięgnij po paczkę literacką IBUK Libra Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych