Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

Data: 2019-11-30

Dnia 30.11.2019 r. w Czytelni dla Dzieci kolejny raz spotkali się mali miłośnicy DKK. Po przywitaniu, w radosnym nastroju uczestnicy zapoznali się z twórczością polskiego pisarza książek dla dzieci Wojciecha Widłaka. Okazało się, że wiele dzieci już znało książki o ,,Panu Kuleczce" czy ,,Wesołym Ryjku".  Tego dnia skupiliśmy się na czytaniu opowiadania ,, Piórko" ze zbioru opowiadań "Marzenia". Po omówieniu tekstu dzieci przystąpiły do wykonywania prac plastycznych. Rysując, malując rozmarzyły się i zaczęły opowiadać o swoich spełnionych i niespełnionych marzeniach. Na zakończenie zajęć dzieci zrobiły kilka wspólnych zdjęć. Zachęcamy małych czytelników do wypożyczania i zapoznania się z mądrymi książkami Pana Wojciecha Widłaka. Do spotkania w grudniu.

Maria Kuryło

Moderator DKK

Data ostatniej zmiany: 2019-12-04 13:36:03

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń