Spotkanie autorskie Wiesława Lickiewicza i promocja książki „Życie to nie poezja”

Data: 2019-10-18

Zapraszamy na spotkanie autorskie Wiesława Lickiewicza i promocję książki „Życie to nie poezja” 18 października 2019 r. (piątek) o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych.

Książkę w cenie 25 zł można będzie nabyć po spotkaniu.

Wiesław Lickiewicz – urodził się w Olecku w 1951 roku. Z wykształcenia leśnik, który większą część swojego życia zawodowego poświęcił pracy w przemyśle drzewnym w Hajnówce. Pan Wiesław interesuje się tak zwaną zdrową przyrodą oraz historią. Z napisanych przez niego około 1000 wierszy, kilkadziesiąt było drukowanych w gazecie lokalnej ”Głos Białowieży”. Otrzymał wyróżnienie w II edycji konkursu literackiego „Srebro nie złoto” za opowiadanie ”16 lat na Dalekim Wschodzie – kartka z pamiętnika” oraz wyróżnienie specjalne od Podlaskiej Redakcji Seniora za wspomnienia prozą p. „Wołodia” w IV edycji konkursu literackiego. Wydawnictwo „SOWELLO” w 2018 roku wydało jego pierwszą książkę pt. „Nie wierz łzom”, która jest miksem poezji i prozy. Druga jego książka (…)napisana jest w takiej samej konwencji jak pierwsza. Część główną zajmują wiersze, w części drugiej dowiemy się o 20-letniej biografii jego ojca Włodzimierza, któremu przyszło żyć i dorastać w okresie sanacji i II wojny światowej. Wiesław Lickiewicz jest emerytem. Mieszka w Hajnówce.

Data ostatniej zmiany: 2019-09-27 13:57:03

Kalendarium - wydarzenia

Aktualnie brak zaplanowanych wydarzeń

IBUK Libra Paczka literacka Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych
facebook