Projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Data: 2018-01-24
W 2017 roku - podobnie jak w latach ubiegłych - Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce realizowała projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, fundusze pochodzą ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach działania Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych, MBP w Hajnówce otrzymała jako dotację kwotę 16 500 zł., które do końca listopada 2017 r. zostały w całości wydane na nowości wydawnicze; były to zarówno książki tradycyjne, jak i książki mówione (audiobooki).
Wśród tych nowości znajduje się taki bestseller jak "Białowieża szeptem” Anny Kamińskiej, zakupiony w kilku egzemplarzach.
Zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów i z katalogu on-line naszej biblioteki, można w nim zarezerwować on-line wyżej wymienioną pozycję, oraz wiele innych. Link: https://szukamksiążki.pl/SzukamKsiazki/katalog/index.html?selectedBib=650&short=t.

Data ostatniej zmiany: 2018-01-26 07:16:30

Studenci Berlińskiej Akademii Filmowo Telewizyjnej zapraszają na casting do filmu fabularnego pt "Batrach...  więcej › ›