Klub Młodych Mam zaprasza ...

Data: 2017-10-11

Personal branding, czyli budowanie wizerunku - warsztaty autoprezentacji z Dominikiem Sołowiejem. 11 października 2017 r. w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zapisy pod nr tel. 511 155 479.

Zapraszamy! Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Rodziny na start! " dofinansowanego ze środków Programu „#DziałajLokalnieX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

Data ostatniej zmiany: 2017-10-03 16:52:34

Spotkanie z doradcą przedsiębiorczości i analitykiem finansowym, odbędzie się 25 października (środa) o ...  więcej › ›

IBUK Libra MegaMatma Polona Fundacja Orange Biblioteka Narodowa Oferta biblioteki skierowana do czytelników niepełnosprawnych