Data: 2017-09-08

8 września o godz. 17.00 Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” zaprasza na otwarcie wystawy w Hajnowskim Domu Kultury. Wystawa będzie czynna do 25 września /w godzinach pracy HDK/.

Zbiory zostaną też zapisane w formie multimedialnej i udostępnione w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce.

Wystawa została przygotowana w ramach projektu „Historie utkane z nici- stare rękodzieło dla przyszłości”, dofinansowanego w ramach Programu „Patriotyzm Jutra” realizowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Data ostatniej zmiany: 2017-08-31 12:09:23

Klub Młodych Mam zaprasza rodziców z dziećmi: 21.11.2017 r. - trening w KS Judo Team godz. 17.30 23.11.20...  więcej › ›