Wystawa fotografii Anny Telentejuk, Krystyny Kozak, Ireny Sidoruk oraz Zbigniewa Angielczyka

Data: 2017-07-04

Mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia wystawy fotografii Anny Telentejuk, Krystyny Kozak, Ireny Sidoruk oraz Zbigniewa Angielczyka w Małej Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce. Wystawę zatytułowaną  „Wędrówki Podlaskie w obiektywie studentów Uniwersytetu III Wieku” uzupełniają utwory poetyckie, które poprzez swój liryczny ton wiernie oddają krajobraz naszego regionu. Wystawa będzie czynna do końca sierpnia. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością !

Natalia Rygorowicz

Data ostatniej zmiany: 2017-07-04 14:49:56