Atrakcje kiermaszowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data: 2017-01-11

Hajnowianie niebywale zaangażowali się w kiermasz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obok książek pojawiły się podarowane przez mieszkańców puzzle, maskotki, pierniczki i wyroby rękodzielników. Atrakcją są ważki z serduszkiem, piękne kompozycje z zasuszonych roślin, podarowane przez Panie: Danutę i Franciszkę Kalinowskie - studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pierniczki wypieku Pani Joanny Bińczyckiej z cukierni „Cukrowe Fantazje”, a także galanteria artystyczna podarowana przez osoby, które chcą pozostać anonimowe.

Data ostatniej zmiany: 2017-01-11 15:30:00

Zapraszamy na Spotkanie miłośników poezji ph. „Przyroda - zwierzęta". 13 sierpnia (wtorek) 2019 r., o god...  więcej › ›