Klub Młodych Mam

Data: 2016-01-28

Klub Młodych Mam to nowa inicjatywa Miejskiej Biblioteki Publicznej im.  dr T. Rakowieckiego w Hajnówce.  Pomysł na taką formę spotkań narodził się w głowach bibliotekarek, ale przede wszystkim młodych mam, które starają się łączyć  wychowanie dzieci  z pracą zawodową. Potrzeba rozmowy, wymiany doświadczeń, ale  przede wszystkim temat macierzyństwa we wszystkich jego aspektach, to cecha wspólna łącząca wszystkie kobiety-matki. Dlatego zachęcamy wszystkie mamy, które chcą razem ze swoją pociechą miło spędzić czas na rozmowie i zabawie na spotkanie organizacyjne Klubu Młodych Mam, które odbędzie się 28 stycznia 2015 r.  o godzinie 17.00 w Czytelni Dla Dorosłych MBP.

Data ostatniej zmiany: 2016-01-15 17:16:33

Serdecznie zapraszamy na Rajd Rowerowy im. plut. Bolesława Bierwiaczonka 22 września 2019 r. (niedziela).  więcej › ›