Hajnowski Klub Fantastyki

Data: 2014-11-13

Poprzednie spotkanie Hajnowskiego Klubu Fantastyki TerraMare zostało zasilone przez dwie nowe osoby, ale kart do gry i kubków do herbaty (względnie kawy) wystarczy dla każdego! Poza rundą z karciankami obejrzeliśmy także pilot nowego serialu NBC, „Constantine” - recenzja w przygotowaniu.

W tym tygodniu wstępem do spotkania była szybka relacja z lubelskiego festiwalu fantastyki Falkon, który miał miejsce w dniach 7-11 listopada. Poza tym, tradycyjnie już gry karciane oraz przegląd zakupionych nowości.

W przyszłym tygodniu planujemy wybrać się na pokaz filmu „Interstellar” – KINO ORANGE w Hajnowskim Domu Kultury, godzina 20:10 (film trwa 165 minut) – ale spotkanie w Czytelni również się odbędzie. Rozpoczynamy tym razem o 17:00.

Do zobaczenia!

Data ostatniej zmiany: 2014-11-06 21:48:46

Serdecznie zapraszamy na Rajd Rowerowy im. plut. Bolesława Bierwiaczonka 22 września 2019 r. (niedziela).  więcej › ›