Wystawa malarstwa Bogusławy Czarkowskiej

Data: 2014-01-17

Wystawa malarstwa Bogusławy Czarkowskiej eksponowana od 17 stycznia do 17 lutego 2014 roku eksponowana w Małej Galerii.

Bogusława Czarkowska ur. 27 września 1978r. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu. W Hajnówce mieszka od trzech lat. Tu realizuje swoje ambicje i marzenia. Pracuje jako dekorator wnętrz,  a jejzainteresowaniato: fotografia, malarstwo, rękodzieło użytkowe a od niedawna także film.  Wraz z Tomaszem Onikijukiem zrealizowała   trzy  krótkometrażowe  filmy: "Kurhany mistyczne miejsca Hajnowszczyzny", "Toja robotnik leśny duch puszczy"i „Dotyk ciszy”,w którym zagrała główna rolę malarki chorej na depresję. Rola w filmie była inspiracja powstania cyklu jej obrazów eksponowanych od 17 stycznia do 17 lutego 2014 roku w Małej Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego.

Alla Gryc, Barbara Frankowska Fot. Alla Gryc

Data ostatniej zmiany: 2014-01-28 16:20:16